اطلاعیه: برای دریافت آخرین اخبار گارنا به کانال تلگرام ما بپیوندید: GGSafe@

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نرم افزار آتیناد
(2017/08/19، 03:49 PM)RASooool نوشته است: حاجی ما اکانتمونو میزنیم باز نمیکنه اصلا .lمشکلش چیه؟
 باید تو خودش اکانت بسازی؟

بله عزیز باید توی خوده Atinad ای دی بسازین
حمـــMя Ɠ|Oـــید
پاسخ
agha yeki javab bede toro khoda atinad ro k nasb mikonam vaghti rosh click mikonam k biyad y safhe kochik baz mishe neveshte close the problem !!!! chikar bayad bokonam
پاسخ
(2017/08/20، 12:00 AM)siavash نوشته است: agha yeki javab bede toro khoda atinad ro k nasb mikonam  vaghti rosh click mikonam k biyad   y safhe kochik baz mishe   neveshte close the problem !!!! chikar bayad bokonam

عکسو اپلود کنید بزنید اینجا تشکر .
حمـــMя Ɠ|Oـــید
پاسخ
سلام من نرم افزارو دانلود کردم و نصب کردم ولی موقع اجرا با ارور The procedure entry point leave critical section could not be located in the dynamic link library api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll. مواجه میشم کسی میتونه کمک کنه ؟
پاسخ
(2017/08/20، 01:04 AM)MosTafa نوشته است: سلام من نرم افزارو دانلود کردم و نصب کردم ولی موقع اجرا با ارور The procedure entry point leave critical section could not be located in the dynamic link library api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll. مواجه میشم کسی میتونه کمک کنه ؟

از این لینک استفاده کنید
حمـــMя Ɠ|Oـــید
پاسخ
سلام,من نصب کردم برنامه رو اما وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده
The program can't start because api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll is missing from your computer .Try reinstalling the program to fix this problem.
باید چیکار کنم؟
پاسخ
درود
آقا یه سوال داشتم
اینکه تو atinad وقتی هاست میشی، از اینترنت هاست استفاده میشه (مثل گارنا) یا اینکه از اینترنت سروری یا جایی مثل vps استفاده میشه ؟
چون من توی گارنا همیشه هاست میشدم و کسی مشکلی نداشت ولی atinad هر گیم چند نفر lag یا dly میشن (با اینکه پینگ ها رو همه زیر 50 نشون میده)

یه توضیجی در مورد هاست شدن و اینکه پینگ هایی که توی لیست بازیکن های روم نوشته رو چه حسابی هست و از کجا اومده بدید ممنون میشم
پاسخ
سلام من کاربر جدید هستم . برای وینئوز 7 انجام میشه
پاسخ
(2017/08/01، 01:42 PM)am.irr نوشته است:
(2017/08/01، 11:53 AM)mj0200 نوشته است: والا من اینو دانلود و نضب میکنم وقتی باز میکنمش و یوزر پس میزنم بازم میگه نسخه جدیدی موجوده و به همین صفحه میفرستتم

are,lotfan hal konid in moshkel ro
 chi shod?
پاسخ
Bara mnm miznae update jadid omade
pls fix konid ino
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان